Použití:
Pro účinné vstřebávání masti, je důležité Zinkáček aplikovat na vlhkou pleť, či pokožku těla, kterou předem omyjeme příslušným mýdlem od Herbalky.

Skvělé účinky na akné, opary, ekzémy, lupenku, bércové vředy, odřeniny, jizvy, opruzeniny, bolavé koutky i jako péče po opalování.

Olivový olej – je velmi vhodný pro suchou, podrážděnou, alergickou, zánětlivou, poraněnou či jinak poškozenou pokožku. Lze jej rovněž doporučit v péči o jemnou pokožku dětí. Kromě přírodního vitaminu E, který chrání tělo před volnými radikály a zabraňuje předčasnému stárnutí kůže, obsahuje i vitamin A, který pokožku zjemňuje a napomáhá při tvorbě nových buněk. Má pro pokožku všeobecně zklidňující účinky, dokáže dobře ošetřit i popálenou kůži či drobná bodnutí od hmyzu.

Bambucké máslo - je získáváno z velkých hnědých ořechů afrického stromu známého pod anglickým názvem Shea tree. Je známé svými příznivými účinky na pokožku, kterou hydratuje, vyživuje, zjemňuje a chrání.

Kokosový olej BIO - obsahuje vysoké procento kyseliny laurové, která má antibakteriální účinky. Hojí opary, akné , vřídky, bradavice.

Oxid zinečnatý - nadráždí pokožku a nevyvolává alergické reakce. Je protizánětlivý, pomáhá zklidnit podrážděnou pokožku. Je antisepticky, podporuje hojení ran.

Upozornění pro alergiky:
Při výrobě produktu byly použity pouze přírodní suroviny. I ty však mohou být potenciálně alergenní. Pokud výrobek zkoušíte poprvé, berte prosím v úvahu možnou alergickou reakci.

Složení produktu:
Butyrospermum parkii (shea) butter, Olea Europaea fruit oil, Cocos nucifera oil (BIO), Zinc oxide

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.