E-shop s přírodní kosmetikou – naturelax.cz

Obchod

Kosmetika

Kosmetika

Kosmetická péče v Naturelax.

Kosmetické ošetření je nastaveno každému klientovi na míru, podle jeho potřeb tak, abyste se cítili krásně nejen na těle, ale za pomocí speciálních technik a aktivace energetických bodů i uvnitř svého já.

Je propojením vnější a vnitřní krásy.

Součástí každé procedury je diagnostika pleti, konzultace, úprava obočí, barvení obočí a řas, čištění, peeling, aplikace výživných sér, olejů, hydrolátů, 2 pleťových masek ale i několik druhů masáží, při kterých dochází k uvolnění krční páteře a rozproudění lymfatického systému.

Některé kosmetické ošetření provádím i s technikou kraniosakrálního uvolnění. Vše je velice individuální a každému klientovi jsou produkty a péče nastaveny přímo na míru.

K práci používám esenciální oleje, hydroláty, jíly, enzymatické přípravky, různé druhy olejů, sér a balzámů. Aplikací na pokožku je pleť  vyživená, vypnutá, hydratovaná a rozzářená. Vzhledem k tomu, že přes kůži se přípravky vstřebávají do těla, dochází k vzájemnému působení účinných složek vně i uvnitř, díky tomu se bude vaše tělo cítit uvolněné a zrelaxované.

Harmonizační kosmetické

ošetření ZUNA

Přijďte si relaxovat, zastavit se a vnímat jen sama sebe. 2hodinový kosmetický rituál, při kterém odhalíte tajemství spojitosti vzácných ingrediencí.

Kosmetické ošetření

s masáží QUASHA

Ošetření zahrnuje diagnostiku obličeje, čištění pleti, exfoliační peeling, úpravu, depilaci a barvení obočí, barvení řas, masku, aplikaci výživných sér, olejů a krémů podle typu pleti.

Masáž QUASHA v obličeji, krku, dekoltu a vlasové části v délce 60 min.

Celkový čas této procedury je 135 minut.

Více Informací o QUASHA masáži najdete na blogu.

Krása inspirována

reálným životem.

Objednejte se na naše služby ještě nyní.

V případě, že uvažujete o využití našich služeb, nebo si potřebujete ujasnit, co naše služby obnáší, kontaktujte nás prostřednictvím našich kontaktů. Rádi Vám vše vysvětlíme a najdeme pro Vás termín pro osobní setkání u nás v salonu.