E-shop s přírodní kosmetikou – naturelax.cz

Obchod

Ceník služeb

Ceník služeb

Kosmetické ošetření ZUNA v celkové délce 120 min. ………. 1 350 Kč

Ošetření zahrnuje diagnostiku obličeje, čištění pleti, exfoliační peeling, úpravu, depilaci a barvení obočí, barvení řas, masáž – liftingovou, lymfatickou, relaxační, masáž krční páteře, aktivaci energetických bodů, masku, aplikaci výživných sér, olejů a krémů podle typu pleti.

Kosmetické ošetření ZUNA s ošetřením rukou a masáží hlavy v délce 150 min. ………. 1 600 Kč

Ošetření zahrnuje diagnostiku obličeje, čištění pleti, exfoliační peeling, úpravu, depilaci a barvení obočí, barvení řas, masáž – liftingovou, lymfatickou, relaxační, masáž krční páteře, aktivaci energetických bodů, masáž celých rukou a celé pokožky hlavy, masku, aplikaci výživných sér, olejů a krémů podle typu pleti.

Kosmetické ošetření ZUNA bez masáže v délce 80 min. ………. 850 Kč

Ošetření zahrnuje diagnostiku obličeje, čištění pleti, exfoliační peeling, úpravu, depilaci a barvení obočí, masku, aplikaci výživných sér, olejů a krémů podle typu pleti.

Kosmetické ošetření ZUNA s liftingovou masáží v celkové délce 100 min. ………. 1 150 Kč

Ošetření zahrnuje diagnostiku obličeje, čištění pleti, exfoliační peeling, úpravu, depilaci a barvení obočí a řas liftingovou masáž, masku, aplikaci výživných sér, olejů a krémů podle typu pleti.

Kosmetické ošetření INLIGHT s ošetřením rukou ………. 1 450 Kč

Masáž QUASHA v obličeji, krku, dekoltu a vlasové části v délce 60 min. ………. 1 400 Kč

 Ošetření zahrnuje diagnostiku obličeje, čištění pleti, exfoliační peeling, úpravu, depilaci a barvení obočí, barvení řas, masku, aplikaci výživných sér, olejů a krémů podle typu plet. Celkový čas této procedury je 135 minut.

Samostatná QUASHA masáž bez kosmetické ošetření – 60 min. ………. 850 Kč

Depilace a barvení obočí ………. 390 Kč

Depilace obočí, barvení obočí a řas ………. 450 Kč

Depilace obočí ………. 300 Kč

Depilace obličeje – obočí, brada, pod nosem ………. 450 Kč

Laminace obočí ………. 550 Kč

Líčení pleti ………. 650 Kč

Obličejová jóga, základní kurz ………. 1 450 Kč

Objednejte se na naše služby ještě nyní.

V případě, že uvažujete o využití našich služeb, nebo si potřebujete ujasnit, co naše služby obnáší, kontaktujte nás prostřednictvím našich kontaktů. Rádi Vám vše vysvětlíme a najdeme pro Vás termín pro osobní setkání u nás v salonu.