Jedná se o vysoce účinnou starodávnou techniku tradiční čínské medicíny, kdy za pomocí dvou speciálně vytvarovaných kamenných destiček a správně vedených tahů přivedeme do tkání čchi a krev, rozproudíme pohyb a probudíme v těle samouzdravovací procesy.

Tímto ošetřením můžeme nahradit invazivní zásahy na obličeji, jako jsou botulotoxinové výplně vrásek, facelifting a intradermální injekce.

Kosmetická quasha se skládá ze 4 částí:

  1. Čistění pleti – po důkladné vyčištění aplikujeme na pokožku oleje, krémy a séra podle typu pleti.
  2. Diagnostika obličeje – odhalíme nerovnosti, bolestivá místa, hrudky pod kůží, vrásky, skvrny, otoky a změny barvy v obličeji.
  3. Provedení ozdravné části quasi – speciálními masážními technikami eliminujeme nedostatky v pleti
  4. Lifting obličeje – správnými tahy obličej uhladíme a čchi vytáhneme nahoru.

Podle čínské medicíny máme v těle spoustu energetických drah, které jsou spojeny s různými orgány a tkáněmi. Když jsou tyto dráhy blokovány, může to vést k různým zdravotním problémům. Quasha uvolňuje blokády těchto drah a podporuje proudění energie po celém těle. Zároveň se zaměřuje na uvolnění svalového napětí, odstranění toxinů z těla, stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému. Cílem je také podpořit regeneraci tkání a vypnutí pokožky.

Za pomoci obličejové quashy zmírňujeme projevy stárnutí, eliminujeme na pleti vrásky, pigmentové skvrny, kruhy a váčky pod očima, uvolňujeme napětí svalů, zlepšujeme prokrvení kapilárního systému v obličeji a celkově působíme na sjednocení barvy pleti.

Quasha je kosmetická procedura, která je vhodná pro ty, kteří hledají přirozené způsoby, jak vylepšit stav a vzhled pokožky.

Pro výborné výsledky se doporučuje provést alespoň 10 ošetření, které jsou prováděny 1x-2x týdně podle typu pleti a dále na udržení efektu provádíme tuto proceduru 1x měsíčně.

Kontraindikace:
Akné těžkého typu, záněty a poranění v obličeji, dermatitidy, rosacea, vysoký krevní tlak, horečnaté stavy, nachlazení, nemoc, těhotenství.