My z Naturelax

Vítáme Vás na našem e-shopu. Všechny klienty si s láskou hýčkáme tím nejlepším, co nám příroda přináší. Naše produkty jsou certifikované a máme s nimi osobní zkušenosti. Vše vybíráme pečlivě a na základě našeho souznění Vám chceme nabídnout výrobky té nejvyšší kvality.

Jmenuji se Markéta...

myZaložení firmy Naturelax byl můj sen a já ze srdce děkuji všem, kteří mi v tom pomáhají.
Můžete se ke mně objednat na poradenství, kosmetiku a líčení pleti. Jsem zdravotní sestra, kosmetička, masérka a neustále se vzdělávající nadšenec v bylinách, alternativních metodách, psychosomatice, stravy, krásy a péče o tělo. Vše souvisí se vším a vše je dokonale propojené. Proto se stále vzdělávám, abych Vám mohla co nejlépe poradit. Ať je nám tu dobře a pěkně si ten život užijeme, protože: „Být šťastný nikdy nevyjde z módy“ :)

Tereza
moje dcera, která je v tom se mnou od malička až po uši. Prodává v kamenné prodejně. Je to moje pravá ruka na grafiku, fotografie a sociální sítě.
 
Janča
švagrová, jako moje sestra. Provádí masáže, její práce je pohlazením pro tělo i pro duši. Také ji potkáte v našem obchůdku, kde ráda poradí s výběrem toho nejlepšího pro Vás.