Blog

Kosmetická péče v Naturelax

Kosmetické ošetření u nás je propojením vnější a vnitřní krásy, nastavené každému klientovi na míru, podle jeho potřeb tak, abyste se cítili krásně nejen na těle, ale za pomocí speciálních technik a aktivace energetických bodů i uvnitř svého já.

Součástí každé procedury je diagnostika pleti, úprava obočí, čištění, peeling, aplikace 2 pleťových masek, ale i několik druhů masáží, při kterých dochází k uvolnění krční páteře a rozproudění lymfatického systému.

Některé kosmetické ošetření provádíme i s technikou kraniosakrálního uvolnění. Vše je velice individuální a každému klientovi jsou produkty a péče nastaveny přímo na míru.

K práci používám esenciální oleje, hydroláty, jíly, enzymatické přípravky, produkty se zlatými částicemi, různé druhy olejů, sér a balzámů. Aplikací na pokožku je pleť  vyživená, vypnutá, hydratovaná a rozzářená. Vzhledem k tomu, že přes kůži se přípravky vstřebávají do těla, dochází k vzájemnému působení účinných složek vně i uvnitř, díky tomu se bude vaše tělo cítit uvolněné a zrelaxované.

Na své si přijdou i milovníci biokosmetiky INLIGHT, kdy ojedinělá kosmetická procedura, příznivě působí na pleť i na psychiku. Přírodní složky v 100% bio kvalitě vytváří dokonalý soulad se silou doteku. Několikaměsiční macerace blahodárných bylin za působení minerálů, slunečního a měsíčního svitu je pohlazením pro tělo i pro duši.

 

IMG 1295