Blog

Čištění pleti

Dneska se společně podíváme na to, jak si správně a důkladně vyčistit pleť. Tyto rady a tipy nejsou určené jenom pro ženy, které se malují téměř každý den, ale opravdu pro VŠECHNY z vás.

Jeden z nejdůležitějších kroků je večerní důkladné dvoufázové odlíčení. (My velice doporučujeme náš TOP produkt - čistící máslo s avokádem a použití toniku nebo květové vody).

Pleť během spánku vstřebává veškeré nečistoty do vašeho těla a když ji důkladně neodlíčíme, nedáme jí tak tedy prostor ani čas pro regeneraci a odpočinek, který určitě po namáhavém dni potřebuje, stejně jako my všichni.

1.KROK –odličovací másla, pěny, mýdla, mléka, gely,..
Na pleť naneseme produkt určený k odlíčení podle typu pleti. Například čistící máslo s avokádem, čistící detoxikační pěnu, čistící mýdlo nebo mléko. Jemnými krouživými pohyby masírujeme celý obličej aspoň po dobu 1minuty.  Pleť se tímto nastartuje, prokrví, póry se uvolní a nabalí se veškeré nečistoty. Poté všechno důkladně smyjeme teplou vodou nebo stáhneme tampónkem namočeným v teplé vodě.

2.KROK – tonikum, květové vody,….
následně použijeme květovou vodu nebo tonikum a stáhneme tampónkem k celkovému dočištění pleti. Poté aplikujeme sérum, olej nebo krém podle typu pleti. Následující ráno obličej opláchneme studenou vodou, tím pleť hezky nastartujeme a nabudíme do celého dne. Pak na obličej naneseme opět tonikum nebo květovou vodu (květové vody, které najdete u nás na e-shopu obsahují vysokou kvalitu aktivních látek příslušné rostliny) stáhneme tampónkem, tím dočistíme nečistoty, které nám pleť přes noc vyprodukovala. Sami uvidíte že se na tampónku budou nacházet viditelné nečistoty. Proto tento krok rozhodně NEVYNECHÁVAT! Znovu můžete na pleť nanést květovou vodu nebo tonikum (už nestahujeme) a na takto připravenou pleť následně použijete opět sérum, krém nebo olej.
U problematické a aknózní pleti doporučuji dvoufázové čištění ráno i večer.

IMG 8839

Kosmetická péče v Naturelax

Kosmetické ošetření u nás je propojením vnější a vnitřní krásy, nastavené každému klientovi na míru, podle jeho potřeb tak, abyste se cítili krásně nejen na těle, ale za pomocí speciálních technik a aktivace energetických bodů i uvnitř svého já.

Součástí každé procedury je diagnostika pleti, úprava obočí, čištění, peeling, aplikace 2 pleťových masek, ale i několik druhů masáží, při kterých dochází k uvolnění krční páteře a rozproudění lymfatického systému.

Některé kosmetické ošetření provádíme i s technikou kraniosakrálního uvolnění. Vše je velice individuální a každému klientovi jsou produkty a péče nastaveny přímo na míru.

K práci používám esenciální oleje, hydroláty, jíly, enzymatické přípravky, produkty se zlatými částicemi, různé druhy olejů, sér a balzámů. Aplikací na pokožku je pleť  vyživená, vypnutá, hydratovaná a rozzářená. Vzhledem k tomu, že přes kůži se přípravky vstřebávají do těla, dochází k vzájemnému působení účinných složek vně i uvnitř, díky tomu se bude vaše tělo cítit uvolněné a zrelaxované.

Na své si přijdou i milovníci biokosmetiky INLIGHT, kdy ojedinělá kosmetická procedura, příznivě působí na pleť i na psychiku. Přírodní složky v 100% bio kvalitě vytváří dokonalý soulad se silou doteku. Několikaměsiční macerace blahodárných bylin za působení minerálů, slunečního a měsíčního svitu je pohlazením pro tělo i pro duši.

 

IMG 1295